SCHMIDT Puzzle Schleich Výlet do přírody 150 dílků + figurka Schleich
Kód: 156838
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s motivem oblíbených dětských figurek Schleich . Součástí balení je i dárek - holštýnské hříbě. Rozměr složeného puzzle cca 43,2 x 29,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 4001504564643 |
| Počet dílků: | 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 43,2 x 29,1 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
