SCHMIDT Puzzle Víly v lese 200 dílků + dárek (vílí hůlka)
Kód: 131984
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s oblíbeným motivem lesních víl a dárek ve formě kouzelné hůlky. Vhodné pro děti od 8 let. Rozměr složeného puzzle cca 43,2 x 29,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 4001504563332 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 43,2 x 29,1 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
