STADIUM 3D REPLICA 3D puzzle Stadion DW - Wigan Athletic 73 dílků
Kód: 158089
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D puzzle Stadion DW - domácí hřiště Wigan Athletic. ke skládání nepotřebujete nůžky ani lepidlo detailní replika stadionu vyrobeno z polystyrenové pěny potažené fotopapírem ideální dárek pro všechny sportovní fanoušky Rozměr složeného puzzle cca 33,1 x 26,3 x 10 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 7427136533302 |
| Počet dílků: | 73 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33,1 x 26,3 x 10 cm |
| Materiál: | papír s pěnovým jádrem |
| Věk: | od 7 let |
| Doba hraní: | 2 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
