STADIUM 3D REPLICA 3D puzzle Stadion GelreDome - FC Vitesse 82 dílků
Kód: 150577
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D puzzle Fotbalový stadion GelreDome - domácí hřiště klubu FC Vitesse. ke skládání nepotřebujete nůžky ani lepidlo detailní replika stadionu vyrobeno z polystyrenové pěny potažené fotopapírem ideální dárek pro všechny fotbalové fanoušky Rozměr složeného puzzle cca 34 x 31 x 9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 7427136531834 |
| Počet dílků: | 82 |
| Rozměry krabice (balení): | 30,5 x 23 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 31 x 9 cm |
| Materiál: | papír s pěnovým jádrem |
| Věk: | od 7 let |
| Doba hraní: | 2 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
