Svojtka & Co. Kniha s puzzle: Kamarádi zvířátka 5x9 dílků
Kód: 143992
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pojďte se seznámit se všemi kamarády z farmy; poznej, co mají rádi a co neradi, co nejradši dělají či říkají. V této veselé knížce s puzzle na každé straně malí zvědavci poznají zvířátka z farmy a dozvědí se o nich mnoho zajímavých informací. S puzzle je nejen veliká legrace, ale také si procvičí jemnou motoriku a soustředění. Krásně ilustrované leporelo vytvořil známý kreslíř Axel Scheffler, ilustrátor Gruffala. Počet stran: 12 Obal: pevné desky Rok vydání: 2021 ISBN: 978-80-256-2984-0 Rozměr složeného puzzle cca 16 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 9788025629840 |
| Počet dílků: | 5 x 9 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 21 x 2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 16 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
