TEDDIES Dřevěné puzzle Moje první zvířátka: Ovečka 9 dílků
Kód: 146249
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle ze dřeva. Dílky jsou umístěny na dřevěné desce s vyfrézovaným okrajem pro usnadnění skládání. Skládání puzzle rozvíjí fantazii a podporuje rozvoj motoriky. Rozměr složeného puzzle cca 12,5 x 12,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592190512231 |
| Počet dílků: | 9 |
| Rozměry krabice (balení): | 15 x 15 x 2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12,5 x 12,5 cm |
| Materiál: | dřevo |
| Věk: | od 12 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
