TOP BRIGHT Dřevěné puzzle s hračkou: Policejní auto 24 dílků
Kód: 144454
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné puzzle ukryté v roztomilé plastové hračce. Puzzle je vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva, každý dílek má ze zadní strany číslo pro snazší orientaci při skládání obrázku, rozvíjí matematické a logické myšlení. Hračka je vyrobena z plastu, má kolečka a ze spodní strany otevírací víko pro ukládání puzzle nebo jiných pokladů. Puzzle obrázek je samostatný a jeho hlavním tématem jsou dopravní prostředky. Pokud zakoupíte více dopravních prostředků z této mini série Top Bright, můžete je umístit vedle sebe, protože okrajové části na sebe postupně navazují, a vytvořit tak panoramatické puzzle . Mini série zahrnuje tyto dopravní prostředky: hasičské auto, policejní auto, školní autobus, buldozer, vrtulník a loď (viz výše - ilustrativní obrázek) . Děti budou nadšené. Více puzzle = více hraček! Rozměry hračky: cca 14 x 11 x 8 cm. Upozornění: Design obalu se může lišit. Rozměr složeného puzzle cca 21,8 x 17,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 6971325131318 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 15 x 14,6 x 10 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21,8 x 17,8 cm |
| Materiál: | dřevo, plast |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
