TOY UNIVERSE Puzzle Dinosauři 4v1 (4,6,9,12 dílků)
Kód: 171650
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní puzzle s různou obtížností - 4 puzzle s 4 až 12 dílky, s vyšším počtem dílků se zmenšuje jejich velikost. Rozměr složeného puzzle cca 17,4 x 17,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8720029110383 |
| Počet dílků: | 4 + 6 + 9 + 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 19 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 17,4 x 17,4 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
