TOY UNIVERSE Puzzle Mazlíčci 35 dílků
Kód: 171653
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 15 x 21 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8720029111007 |
| Počet dílků: | 35 |
| Rozměry krabice (balení): | 15 x 10 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15 x 21 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
