TREFL Baby puzzle Šťastná Tlapková patrola 2v1, 10 dílků
Kód: 145131
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské baby puzzle TREFL 2v1 pro nejmenší děti s hrdiny Tlapkové patroly. dvě puzzle s různě velkými dílky menší děti mohou skládat dva samostatné obrázky - se 4 a 6 dílky po dokončení a vložení do rámečku vznikne jeden velký obrázek silné dílky pro snazší uchopení a skládání Rozměr složeného puzzle cca 26 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 5900511800227 |
| Počet dílků: | 10 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
