TREFL Displej Puzzle Ledové království 2, 20 dílků (24 ks)
Kód: 129703
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mix 4 motivů v displeji. Prodej pouze po celém balení (24 ks). Rozměr složeného puzzle cca 16 x 22 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 5900511560220 |
| Počet dílků: | 24 x 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,5 x 22,5 x 18 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16 x 22 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
