TREFL Displej Puzzle Svět koní 54 dílků (40 ks)
Kód: 143160
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mix 4 motivů v displeji. Prodej pouze po celém balení (40 ks). Rozměr složeného puzzle cca 20 x 13 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 5900511541939 |
| Počet dílků: | 40 x 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 19 x 19 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 13 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
