TREFL Dřevěné obrysové puzzle Šťastná Minnie 50 dílků
Kód: 162184
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné puzzle TREFL se speciálně tvarovanými dílky. Puzzle je vyrobeno ze silné dřevovláknité desky a vyřezáno laserem, díky čemuž jsou okraje hladké a dílky do sebe lehce zapadají. vysoká kvalita a precizní zpracování laserem 10 unikátně tvarovaných dílků ostatní dílky v nepravidelných tvarech puzzle je oboustranné - z jedné strany obrázek, z druhé strany vzor ekologické balení - zcela bez plastových obalů Rozměr složeného puzzle cca 22,4 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle pro děti do 50 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 5900511202793 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 20 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22,4 x 28 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
