TREFL Dřevěné puzzle Požárník Sam 24 dílků
Kód: 162179
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Laserem vyřezávané dřevěné puzzle TREFL vytvořené s ohledem na nejmenší děti. zaoblené hrany pro bezpečné hraní pravidelný tvar a velké dílky pro snazší skládání vysoká kvalita a precizní zpracování laserem dekorativní vzor z rubové strany ekologické balení - zcela bez plastových obalů Rozměr složeného puzzle cca 28 x 19,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle pro děti do 50 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5900511202694 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 20 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28 x 19,5 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
