TREFL Oboustranné puzzle Cocomelon: Přátelé BABY MAXI 2x10 dílků
Kód: 157376
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dvě oboustranné puzzle ze série Trefl Primo Baby Maxi. Poskládej obrázek a pusť se do kreslení. Dvě velké puzzle s oblíbenými postavičkami z animovaných dětských seriálů. Z jedné strany puzzle je barevný obrázek ke složení, z druhé strany je omalovánka. Po vymalování můžete skládat čtyři různé puzzle. Skládání puzzle napomáhá rozvoji manuální zručnosti a představivosti, malování podporuje kreativitu. Rozměr složeného puzzle cca 30 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 5900511430080 |
| Počet dílků: | 2 x 10 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 27 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30 x 40 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
