TREFL Oboustranné puzzle Prasátko Peppa MAXI 30 dílků EKO
Kód: 138070
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Speciální EKO puzzle série bez plastových obalů. Dvojí zábava pro děti - puzzle s opravdu velkými dílky a omalovánky. Na jedné straně je barevný obrázek, druhou stranu si děti mohu vymalovat. Balení neobsahuje potřeby pro vymalování. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 58 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5900511917024 |
| Počet dílků: | 30 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 58 x 40 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
