TREFL Oboustranné puzzle Tlapková patrola: Sky a Rubble BABY MAXI 2x10 dílků
Kód: 147885
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dvě oboustranné puzzle od výrobce TREFL - poskládej obrázek a pusť se do kreslení! Z jedné strany klasicky motiv ke složení, ze strany druhé je omalovánka Skládání puzzle pomáhá dětem rozvíjet manuální zručnost a schopnost pozorování Rozměr složeného puzzle cca 30 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 5900511430042 |
| Počet dílků: | 2 x 10 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 27 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 30 x 40 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
