TREFL Puzzle Enchantimals: Magický svět 30 dílků
Kód: 123782
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Seznamte se s Enchantimals. Svět, ve kterém je díky přátelství možné téměř vše. Dívky, které mají se svými nejlepšími zvířecími kamarády společné i některé charakteristické rysy. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 27 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5900511182361 |
| Počet dílků: | 30 |
| Rozměry krabice (balení): | 21 x 14 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
