TREFL Puzzle Gábinin kouzelný domek: Barevný den - Výlet 20 dílků
Kód: 158741
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mini maxi Puzzle (dílky 4,2 cm, baleno v malé krabičce). Rozměr složeného puzzle cca 22 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 5900511560411 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 11 x 8 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
