TREFL Puzzle Mapa světa se zvířátky 25 dílků
Kód: 133972
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Deskové puzzle pro děti již od 4 let. Na obrázku jsou jednotlivé světové kontinenty a divoká zvířata, která v dané oblasti žijí. Puzzle nemá standardní tvar dílků jak je známe z klasického skládání, ale obrázek je složen z částí nepravidelného tvaru bez zámků, jakoby jej někdo rozpraskal. Na puzzle jsou názvy zvířat v anglickém a polském jazyce. Doporučeno pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 31,5 x 23,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 5900511313406 |
| Počet dílků: | 25 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 29 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 31,5 x 23,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
