TREFL Puzzle Marvel Avengers: Tvůj hrdina 3x50 dílků
Kód: 164882
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 18 x 27,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 5900511348910 |
| Počet dílků: | 3 x 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 19,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 27,5 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
