TREFL Puzzle Medvídek Pú 60 dílků
Kód: 113494
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Doporučeno pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 22 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5900511172645 |
| Počet dílků: | 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 21 x 14 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22 x 33 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Disney |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
