TREFL Puzzle Milo 4v1 (12,15,20,24 dílků)
Kód: 161455
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní puzzle s různou obtížností - 4 puzzle s 12 - 24 dílky, s vyšším počtem dílků se zmenšuje jejich velikost. Rozměr složeného puzzle cca 28,5 x 20,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5900511346541 |
| Počet dílků: | 12 + 15 + 20 + 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 28 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28,5 x 20,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
