TREFL Puzzle Milo a kočky MAXI 24 dílků
Kód: 162226
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 60 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle pro děti do 50 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5900511143713 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 26,6 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 60 x 40 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
