TREFL Puzzle Myška Minnie a Daisy 100 dílků
Kód: 132534
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 41 x 27,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5900511163872 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 29 x 19 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 41 x 27,8 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
