TREFL Puzzle Nella - princezna rytířů: Bezstarostná zábava 30 dílků
Kód: 123783
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Nella je princezna, která se proměňuje v rytířku, aby chránila svoje království! Se svými přáteli se vydává na fantastická dobrodružství. Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 27 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5900511182316 |
| Počet dílků: | 30 |
| Rozměry krabice (balení): | 21 x 14 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
