TREFL Puzzle Prasátko Peppa: Zvyky 3v1 (20,36,50 dílků)
Kód: 167589
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 20 x 19,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 5900511348934 |
| Počet dílků: | 20 + 36 + 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 28 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 19,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
