TREFL Puzzle Rainbow High MEGA PACK 10v1
Kód: 152907
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mega Pack dětských puzzle s motivem panenek Rainbow High od výrobce Trefl. Balení obsahuje: čtyři puzzle s 20 dílky, tři puzzle s 35 dílky a tři puzzle s 48 dílky. Díky různému potisku ze zadní strany (kolečka, hvězdičky, srdíčka, ...), je možné jednotlivé obrázky od sebe velmi snadno odlišit. Rozměr složeného puzzle cca 4x (16,7 x 15,6 cm), 6x ( 22,3 x 15,6 cm)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 5900511960006 |
| Počet dílků: | 4x20 + 3x35 + 3x48 |
| Rozměry krabice (balení): | 40 x 27 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 4x (16,7 x 15,6 cm), 6x ( 22,3 x 15,6 cm) |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
