TREFL Puzzle Roztomilá zvířátka: Pár koní 54 dílků
Kód: 143158
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mini-Puzzle (dílky 2,2 cm, baleno v malé krabičce) ze série Roztomilá zvířátka. Rozměr složeného puzzle cca 20 x 13 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5900511197341 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 9 x 6,5 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 13 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
