TREFL Puzzle s hledáním obrázků Spy Guy: V domě 24 dílků
Kód: 159717
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Jedinečné spojení skládání puzzle a hledání motivů v poskládaném obrázku. Puzzle ze série Spy Guy od výrobce TREFL slibuje zábavu i po vložení posledního dílku na své místo. Po poskládání obrázku se totiž můžete pustit do zábavné hry. Po stranách rámečku jsou vyobrazené nejrůznější motivy. Ty se schovávají i na poskládaném motivu. Vaším úkolem je najít všechny obrázky, které zdobí barevný rámeček puzzle. Rozměr složeného puzzle cca 34 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 5900511155938 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 34 x 48 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
