TREFL Puzzle s hledáním rozdílů Tlapková patrola 4v1 (30,30,60,160 dílků)
Kód: 140182
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle od výrobce TREFL, kde zábava nekončí vložením posledního dílku na své místo. Po poskládání obrázku se totiž můžete pustit do zábavné hry... Na poskládaném motivu hlavního puzzle (největší obrázek na přední straně krabice výrobku) se totiž nacházejí předměty, které na obalu vyobrazené nejsou. Vaším úkolem je najít 10 rozdílů. Kdyby se vám v hledání nedařilo, můžete se podívat do nápovědy na zadní straně krabice. Tak hurá do toho! Kromě hlavního obrázku s deseti rozdíly balení obsahuje ještě další tři puzzle obrázky s odvážnými psími hrdiny. Rozměr složeného puzzle cca 42 x 19 cm, 21 x 19 cm a 2x 21 x 9,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5900511917376 |
| Počet dílků: | 30+30+60+160 |
| Rozměry krabice (balení): | 33,5 x 23 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 42 x 19 cm, 21 x 19 cm a 2x 21 x 9,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
