TREFL Puzzle Trollové 2: Náš hudební svět MAXI 24 dílků
Kód: 133706
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 60 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5900511143188 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 39,5 x 26,5 x 4,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 60 x 40 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
