TREFL Puzzle V hlavě 2: Emoce vládnou 4v1 (35,48,54,70 dílků)
Kód: 160953
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní puzzle s různou obtížností - 4 puzzle s 35, 48, 54 a 70 dílky. Rozměr složeného puzzle cca 28,5 x 20,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.57 kg |
| EAN: | 5900511346527 |
| Počet dílků: | 35 + 48 + 54 + 70 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 28 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 28,5 x 20,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
