TREFL Puzzle Zábavná zvířata 4x250 dílků
Kód: 162175
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 33,9 x 23,9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle 200-499 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 5900511133134 |
| Počet dílků: | 4 x 250 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 26 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 33,9 x 23,9 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 12 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
