TREFL Sada 3v1 Šmoulové (2x puzzle + pexeso)
Kód: 163170
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sada 2v1 obsahuje pexeso a 2 puzzle o stejných rozměrech, ale různém počtu dílků. Po složení puzzle vzniknou obrázky o rozměrech 275 x 205 mm. Různý počet dílků puzzle umožňuje hru jak mladším, tak i o něco starším dětem. Pexeso umožňuje dětem procvičovat paměť a trénovat soustředění a postřeh. Rozměr složeného puzzle cca 27,5 x 20,5 cm, 20,5 x 27,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 5900511936568 |
| Počet dílků: | 30 + 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 28,2 x 28,2 x 6,2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27,5 x 20,5 cm, 20,5 x 27,5 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
