TREFL Sada her Mix&Play 8v1 Gábinin kouzelný domek
Kód: 169290
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mix+amp;Play je sada 8 her, ideální pro volný čas a cestování, která zpříjemní každou chvilku. Hraní her pomáhá dětem i dospělým procvičovat paměť, trénovat soustředění a zlepšovat postřeh. Sada obsahuje oblíbené hry jako Puzzle, Lotto, Pexeso (Memo), Domino, Černý Petr, a další Balení obsahuje: Puzzle s 60 dílky, 4 oboustranné podložky, 30 pexeso kartiček, 21 domino kartiček, 28 herních karet, pravidla. Rozměr složeného puzzle cca 22 x 33 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 5900511027471 |
| Počet dílků: | 60 |
| Rozměry krabice (balení): | 39,6 x 26,6 x 4,4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 22 x 33 cm |
| Materiál: | papír |
| Počet hráčů: | 1 až 4 |
| Věk: | od 3 let |
| Doba hraní: | 10 až 20 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
