TREFL Třpytivé Glitter puzzle v kufříku L.O.L Surprise: Barevné panenky 70 dílků
Kód: 150814
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské puzzle ozdobené jemnými zlatými třpytkami, zabalené v dekorativním kufříku s praktickou rukojetí pro přenášení. Rozměr složeného puzzle cca 41 x 27,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 5900511530162 |
| Počet dílků: | 70 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 19,5 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 41 x 27,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
