Třpytivé puzzle Treflíci: Mezi hvězdami 100 dílků
Kód: 161609
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Třpytivé puzzle se 100 dílky s motivem postaviček rodiny Treflíků. Glitter Puzzle je ideální hračka pro holčičky, které mají rády všechno, co se leskne a třpytí. Puzzle je zdobeno jemnými třpytkami a po složení může sloužit jako krásná dekorace dětského pokojíčku. Rozměr složeného puzzle cca 48 x 34 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle 100-199 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 5900511148244 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 48 x 34 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
