UGEARS 3D puzzle Cyklista 189 dílků
Kód: 160796
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Ugears Cyklista stavebnice poháru s mechanickým cyklistou, vyrobená z překližky. Pohár se tvarem i detaily stane okrasou Vaší vitríny. Mechanický cyklista je uváděn do pohybu pomocí páky. Díky zvlášť uzpůsobené konstrukci můžete pozorovat pohyb propracovaného mechanismu a jeho chování dále upravovat plněním kapes v ramenech setrvačníku, které jsou vhodné zejména pro mince a žetony. Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady? Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek! Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě. Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky. Rozměry složeného modelu: 24,5 x 17,5 x 12 cm 3D puzzle UGEARS jsou opatřeny podrobným obrázkovým návodem. UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením Rozměr složeného puzzle cca 24,5 x 17,5 x 12 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 4820184121195 |
| Počet dílků: | 189 |
| Rozměry krabice (balení): | 37,8 x 17 x 2,7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24,5 x 17,5 x 12 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
