UGEARS 3D puzzle Flexi-kubus 2.0; 144 dílků
Kód: 163134
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady? Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek! Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě. Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky. 3D puzzle UGEARS jsou opatřeny podrobným obrázkovým návodem. UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením. Vhodné pro stavitele ve věku od 8 let. Rozměr složeného puzzle cca 11,5 x 6 x 2,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 4820184121881 |
| Počet dílků: | 144 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 9,5 x 1,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 11,5 x 6 x 2,8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
