UGEARS 3D puzzle Kalendář 32 dílků
Kód: 157471
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Překvapte svou rodinu, přátele a kolegy s originálním mechanickým kalendářem, který si postavíte vlastníma rukama. Ugears kalendář je zajímavý mechanický strojek, který zobrazuje data od roku 2023-2050. Stačí nastavit rok a měsíc, který potřebujete a nikdy se neztratíte v čase. Dřevo a pohyb - jak to jde dohromady? Jednoduše! Mechanický pohyb a tradiční materiál spojují 3D modely UGEARS. Poznejte tajemství převodů, gumičkových motorů, koleček a dalších mechanických součástek! Zábavné skládání bez nutnosti lepení, propracované detaily, hladký provoz a kvalitní zpracování - plně funkční pohyblivé 3D puzzle UGEARS ohromí i toho, kdo neměl fyziku ve škole právě v oblibě. Do detailu propracované dřevěné 3D skládačky ukrajinské značky UGEARS jsou vhodné nejen pro rozvoj motoriky a představivosti, ale jsou i neskutečně zábavné. Díky vysoké kvalitě výroby jsou při správné údržbě modely po sestavení plně funkční a pohyblivé a umožňují tak lépe poznat tajemství mechaniky. Rozměry složeného modelu: 9.5 x 9.9 x 1.8 cm 3D puzzle UGEARS jsou opatřeny podrobným obrázkovým návodem. UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky, u kterých je to uvedeno v návodu (zejména osy), promazat voskem z obyčejné svíčky, aby byla rotace prováděna s minimálním třením. Rozměr složeného puzzle cca 9.5 x 9.9 x 1.8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4820184121850 |
| Počet dílků: | 32 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 9,5 x 2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 9.5 x 9.9 x 1.8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
| Doba hraní: | 20 minut |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
