VIGA Dřevěná mapa světa s tabulí v českém jazyce
Kód: 171719
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Naučné puzzle, školní pomůcka a tabule pro kreslení! Cílem je naučit dítě vnímat svět jako celek plný zajímavostí. Dítě pokládá dílky znázorňující jednotlivé státy nebo jejich části na magnetickou plochu. Učí se tak poznat, kam jednotlivé dílky patří. Později už bezpečně ví a osvojí si znalost, kde se jednotlivé země nacházejí. Díky obrázkům umístěným na každém dílku si děti ihned uvědomí, co je pro každou zemi charakteristické, co se kde pěstuje, vyrábí, těží, kde jaká zvířata žijí, event., kde se jaká stavba, budova, hrad či zámek nachází. Rozměr mapy: cca 72 x 46 x 0,7 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 72 x 46 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.9 kg |
| EAN: | 6971608445088 |
| Počet dílků: | 106 |
| Rozměry krabice (balení): | 72 x 46 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 72 x 46 cm |
| Materiál: | Dřevo a magnet |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
