VIGA Dřevěné puzzle Léto 24 dílků
Kód: 148081
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
dřevěné dětské puzzle (skládačka) pro nejmenší 24 dílků pro první skládání dílky se mohou umisťovat na dřevěnou desku s rámečkem obrázek lze skládat bez rámečku Rozměr složeného puzzle cca 27,5 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 6934510512705 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 27 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27,5 x 20 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
