VIGA Dřevěné puzzle Panda červená, 9 dílků
Kód: 150059
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
dřevěné dětské puzzle (skládačka) pro nejmenší 9 dílků pro úplně první skládání dílky se mohou umisťovat na dřevěnou desku s rámečkem obrázek lze skládat bez rámečku Rozměr složeného puzzle cca 19,5 x 19,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 6971608446252 |
| Počet dílků: | 9 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 22 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 19,5 x 19,5 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 1,5 roku |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
