WOODEN CITY 3D dřevěné puzzle Escape puzzle box: Big Ben 269 dílků
Kód: 169373
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D Puzzle ze série Escape - seznamte se s dřevěným 3D modelem, který kombinuje kouzlo slavné londýnské věže s hodinami s jedinečným mechanismem skládačky. Není to jen krásná dekorace, ale také fascinující logická zábava, která vás zabaví na celé hodiny. Dárek, který překračuje hranice všednosti. Pro milovníka historie, nadšence do hlavolamů nebo někoho, kdo ocení jemné umělecké zpracování. Na této cestě není spojencem síla, klíčem je jemnost. Každá část se bez námahy sladí a zajistí hladké sestavení. Řešení jsou skrytá a čekají na objevení logickým uvažováním. Orientační doba na složení: 5 hodin. Obtížnost: 4,5. Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání. Funkční mechanický model. Skládání bez použití lepidla nebo nářadí. Kvalitní zpracování z přírodního materiálu. Propracované detaily. Návod ke stažení pomocí QR kódu na obale. UPOZORNĚNÍ: K sestavení v případě potřeby použijte odlamovací nůž a brusný papír (není součástí výrobku). Rozměr složeného puzzle cca 31,6 x 6,8 x 6,6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 5905488790502 |
| Počet dílků: | 269 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 18 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 31,6 x 6,8 x 6,6 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 15 let |
| Doba hraní: | 5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
