WOODEN CITY 3D dřevěné puzzle Kuličková dráha 265 dílků
Kód: 157260
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Model odhaluje vynikající detaily a fascinující mechaniku 3D kuličkové dráhy. Je technickým a také nadčasovým řemeslným dílem, které ozdobí váš interiér a zároveň zaujme představivost všech věkových kategorií. Připravte se na to, že vás ohromí vyspělé designové prvky labyrintu. Od ostrých zákrutů dráhy až po hypnotizující spirálovitý sestup - vaše kovové kuličky čeká dobrodružná cesta. Pákový výtah je ztělesněním inženýrské dovednosti, pečlivě vypočítaný tak, aby vaše kuličky dopravil zpět na start a dokončil tak úchvatný cyklus. Vyrobeno z březové překližky s vysokou hustotou, ostré zákruty, spirálovitý sestup, propracované detaily, pečlivě vypočítaný pákový výtah, aktivujte funkce otočením ruční páky. Orientační doba na složení: 5 hodin Obtížnost: 4,5 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily návod ke stažení pomocí QR kódu na obale UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 27,8 x 16,5 x 19,6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.56 kg |
| EAN: | 5905488790120 |
| Počet dílků: | 265 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27,8 x 16,5 x 19,6 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 4-5 hodin |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
