WOODEN CITY 3D dřevěné puzzle Kuličková dráha mini 147 dílků
Kód: 157261
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Tato 3D dřevěná kuličková dráha Mini není jen další hračka, ale óda na evropské řemeslné umění, která vás vezme na fascinující cestu plnou představivosti a přesnosti. Každý kus je pečlivě vyřezaný z březového dřeva. Kromě radosti z tvorby je každý model spojen s potenciálem pohybu. Nejde o pouhé statické kousky, které by zdobily vaše police. Jsou to složité stroje. V případě Marble Run Mini kuličky, které sprintují labyrintem poháněným ručním mechanismem. Dobrodružství nespočívá jen v sestavování, ale i ve sledování, jak váš výtvor ožívá. Vyrobeno z březové překližky s vysokou hustotou, ostré zákruty, propracované detaily, pečlivě vypočítaný pákový výtah, aktivujte funkce otočením ruční páky. Orientační doba na složení: 3 hodiny Obtížnost: 3,5 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily návod ke stažení pomocí QR kódu na obale UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 13,8 x 17,5 x 16,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5905488790175 |
| Počet dílků: | 147 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13,8 x 17,5 x 16,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 3 hodiny |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
