WOODEN CITY 3D puzzle Automobil Buggy 137 dílků
Kód: 150367
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sportovní vozy si podmanily srdce milovníků automobilů již v minulém století. Až uvidíte tento dřevěný miniaturní model v pohybu, řeknete si ''WOW''. Bugina má nezávislé zavěšení kol, setrvačníkový mechanismus a vratná kola. Speciální pogumovaná kola a úžasná křídla vypadají přirozeně jako bezchybná kopie skutečné Buggy. Tento model v sobě spojuje dokonalý design a složité funkce. Model má několik detailů skutečného automobilu: - nezávislé zavěšení kol, - přední otočná kola, - setvačníkový mechanismus, - vratná pogumovaná kola. 3D puzzle WOODEN CITY Buggy je skvělým dárkem pro každého milovníka sportovních vozů. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 2 hodiny Měřítko: 1:32 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 15,1 x 8,7 x 5,9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 5906874128688 |
| Počet dílků: | 137 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,1 x 8,7 x 5,9 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 120 minut |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
