WOODEN CITY 3D puzzle Automobil Hot Rod 141 dílků
Kód: 147741
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Klasický americký vůz Hot Rod s velkými motory upravený pro vyšší rychlost. Tento model má několik skvělých detailů jako jsou dveře, které se otevírají se zastavením, a také poznávací značku jako ve skutečném autě! Náš dřevěný Hot-Rod má plnou sadu pohybových funkcí a při pohledu na toto auto shora přes střechu uvidíte také detailní motor, dvojité sedadlo i řadicí páku. A samozřejmě nádherný design, díky kterému si Hot Rod zamilujete! Model má několik detailů skutečného automobilu: - dveře, které se otevírají se zastavením, - poznávací značku, - přední otočná kola, - setrvačníkový mechanismus, - vratná kola, - detailní motor, - dvojité sedadlo, - řadící páku. 3D puzzle WOODEN CITY Hot Rod je skvělým dárkem pro každého milovníka klasických amerických vozů. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 2 hodiny Měřítko: 1:32 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 17 x 7,8 x 6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 5906874128701 |
| Počet dílků: | 141 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 17 x 7,8 x 6 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 120 minut |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
