WOODEN CITY 3D puzzle Buggy Limitovaná edice 140 dílků
Kód: 162541
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sníte o jízdě v dunové bugině? Model Buggy dokáže samostatně ujet celý metr. Tento model má několik skvělých detailů jako je střešní okno, funkční kola a tlumiče, propracovaný motor, sedadla a palubní deska. Model má několik detailů skutečného automobilu: otevíratelné dveře, otočná kola, motor poháněný gumovým pásem pohání až 1 m. Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily měřítko 1:32 obrázkový návod na obale je QR kód pro stažení el.návodu Rozměr složeného puzzle cca 15,1 x 8,7 x 5,9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5903641494557 |
| Počet dílků: | 140 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 15 x 4,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,1 x 8,7 x 5,9 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
